Menu Zamknij

SESJE KOBIECE

SESJE KOBIECE

Sesja zdjęciowa

to “pozycja obowiązkowa” dla nowoczesnej kobiety lub faceta który dba o swój image. Jest to też okazja, by oderwać się od pracowitej rzeczywistości, zaszaleć i podarować sobie odrobinę przyjemności. Oczywiście najczęściej na sesję decydują się osoby które chcą coś zmienić w swoim życiu. Poznać nowe osoby, znaleźć lepszą pracę, odkryć nową siebie, albo po prostu zobaczyć się jak to jest. A oto czym się najczęściej zajmuję:

Wiele osób obawia się sesji foto, bo wstydzą się być fotografowane, myślą że sobie nie poradzą przed obiektywem, krępują się zapytać o szczegóły lub boją się jak będą odebrane. Ale jedyne prawdziwe zagrożenie jest takie, że przez brak profesjonalnego zdjęcia stracisz okazję na nową pracą lub poznanie kogoś wyjątkowego.

Jeśli potrzebujesz wyjątkowych zdjęć lub szukasz pomysłu na niezwykły prezent – zapraszam przed obiektyw. Zawsze możesz liczyć na:

Doświadczony fotograf zawsze jest gwarancją ze sesja będzie efektowna i efektywna a rezultat mile Cię zaskoczy. Zapraszam przed obiektyw, to doskonała okazja żeby przestać się zastanawiać nad swoją atrakcyjnością tylko jak ją lepiej pokazać.

galeria

Żadna modelka nie została skrzywdzona w czasie tworzenia tej galerii; publikowane są tylko zdjęcia klientów którzy wyrazili na to wyraźną zgodę. Zdjęcia mają niższą jakość niż w rzeczywistości, żeby szybko się ładowały.