Menu Zamknij

BIZNESOWE

biznesowe

biznesowa sesja fotograficzna

Otwierasz firmę i potrzebujesz doskonałych zdjęć? A może prowadzisz już działalność i uznałeś, że profesjonalne zdjęcia to nieodzowna część biznesu? Profesjonalna Sesja Biznesowa to doskonała okazja, aby zyskać wiarygodność u klientów! W miłej atmosferze, we współpracy z zawodowym fotografem, stworzycie zdjęcia ukazujące profesjonalizm i wzbudzające zaufanie!  Opowiedz swoją historię zdjęciem!

Co zawiera pakiet?
Prezent obejmuje: profesjonalną sesję fotograficzną, retuszowanie i wysłanie drogą elektroniczną 5 wybranych zdjęć oraz wydruki (w formacie 10×15 lub A4).

Czy wiesz, że…
Dobry fotograf będzie wiedział, jak sprawić, by fotografowane osoby wyglądały jak najlepiej. Dlatego nie ma żadnych powodów do stresu, przecież podczas sesji na bieżąco można oglądać zdjęcia i się konsultować, aby osiągnąć jak najlepsze efekty!

Sesja Biznesowa sprawdzi się jako:
prezent dla niegoprezent dla niejprezent urodzinowy.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy, a przy okazji praktyczny prezent? Podaruj bliskiej osobie Sesję Biznesową! Doskonale wykonane zdjęcia, które ukazują profesjonalizm to doskonały podarunek zarówno dla niej, jak i dla niego. Specjalny charakter sesji sprawia, iż jest to świetny upominek urodzinowy lub imieninowy!

 

CENA: 199 ZŁ./OS.

 

INFORMACJE O PRODUKCIE

miejsce realizacji

Zakopane

obowiązujacy strój

Eleganckie ubranie, w którym czujesz się dobrze.

czas trwania

45 min.

informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby oglądające.

informacje dodatkowe

 

Prezent obejmuje: profesjonalną sesję fotograficzną, retuszowanie i wysłanie drogą elektroniczną 5 wybranych zdjęć oraz wydruki (w formacie 10×15 lub A4). Ponadto, studio zapewnia kawę i herbatę gratis. Na miejscu realizacji można dokupić większą ilość zdjęć. Wykonawca zapewnia dodatkowe rekwizyty i dekoracje